Kód produktu : 238318

PEPTYS 2 roztok peptidov PEP-22 z kolagénu 2 mg/ml injekcia predplnená, nízkomolekulárne peptidy (LWP) 1x2 ml

Zdravotnícka pomôcka, roztok nízkomolekulárnych peptidov (LWP) získaných z hydrolyzovaného kolagénu v predplnenej injekčnej striekačke na infiltratívne a injekčné intraartikulárne, periartikulárne, intramuskulárne, intradermálne a epiteliálne použitie

Doprava zdarma

Skladom - dodávame do 48 hodín

120.87 €
Odporúčaná cena: 132.96 €
Strážny pes

Popis

Zdravotnícka pomôcka, roztok nízkomolekulárnych peptidov (LWP) získaných z hydrolyzovaného kolagénu v predplnenej injekčnej striekačke na infiltratívne a injekčné intraartikulárne, periartikulárne, intramuskulárne, intradermálne a epiteliálne použitie.
PEPTYS LWP pochádzajú z kolagénového peptidu po hydrolýze. Môžu priamo podporovať kolagénovú matricu spojivových a epiteliálnych tkanív, ktoré sú poškodené fyziologickým tarnutím/degeneráciou a v dôsledku zápalových patológií alebo po traumách.

Roztok je určený na priamu opravu extracelulárnej matrice spojivových tkanív, ktorá je prirodzene bohatá na kolagénové vlákna. Jeho formula sa odporúča aj na zlepšenie kĺbovej pohyblivosti a na zvládnutie symptómov bolesti kĺbov a okolitých väzových a svalových štruktúr (väzy, šľachy, menisky a svaly) spôsobené degeneráciou, traumami, preťažením a posturálnym defektom. Tiež je indikovaný po operáciách kĺbov. 

Výrobca