Kód produktu : 236921

Pleťové hnojivo collagen drink vrecúška (po 8 g) 1x30 ks

Výživový doplnok vo formeprášku na prípravu nápoja, s príjemnou chuťou tropického ovocia

Skladom - dodávame do 48 hodín

39.29 €
Odporúčaná cena: 43.22 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok vo forme prášku na prípravu nápoja, s príjemnou chuťou tropického ovocia. Je zdrojom kolagénu doplneného rastlinnými extraktmi, vitamínmi a biotínom.
Obsahuje kolagén, extrakt zeleného čaju (Camellia sinensis), vitamín C (kyselina askorbová), extrakt viniča hroznorodého (Vitis vinifera), chlorellu (oligoproteíny a glykoproteíny), vitamín B5 (Pantotenát vápenatý), biotín.

  • Vitamín C chráni bunky pred oxidačným stresom.
  • Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu v pokožke.
  • Vitamín B5 obmedzuje únavu a vyčerpanie.
  • Biotín prispieva k zachovaniu dobrého stavu pokožky aj vlasov.

Informácia od dodávateľa

Pleťové hnojivo je jedinečný doplnok stravy vo forme osviežujúceho nápoja s príjemnou chuťou tropického ovocia. Pleťové hnojivo je bohatým zdrojom kolagénu doplneného rastlinnými extraktmi, vitamínmi a biotínom, vďaka čomu zaisťuje intenzívnu výživu, regeneráciu a zlepšenie vzhľadu a kvality pokožky aj vlasov. Antioxidačné a ochranné účinky vínnej révy a zeleného čaju bránia škodlivému pôsobeniu voľných radikálov, účinne obmedzujú starnutie pokožky a prepožičiavajú jej svieži a rozžiarený vzhľad. Vplyvom pôsobenia vínnej révy je pleť celkovo krajšia, hladšia, sú redukované nedokonalosti pokožky a obmedzený vznik strií i celulitídy. Obsiahnutý kolagén dopĺňa vitamín C, ktorý podporuje jeho tvorbu v pokožke, čím vyhladzuje pleť a zlepšuje jej pružnosť. Proteíny chlorelly podporujú vylúčenie toxínov z pokožky a tým pleť omladzujú. Vitamín B5 redukuje únavu a vyčerpanie pleti. Pleťové hnojivo je bohatým zdrojom biotínu, ktorý zlepšuje aj kvalitu vlasov, podporuje rast a obmedzuje nadmerné vypadávanie vlasov.

Pleťové hnojivo collagen drink:
- svieža a rozžiarená pleť (3)
- vyživená a hydratovaná pokožka (3)
- korekcia vrások a nedokonalostí (1)
- hladšia pokožka a redukcia celulitídy (3)
- krásne a husté vlasy (6)

Vysvetlenie: 1 - Extrakt zeleného čaju (Camellia sinensis), 2 -Vitamín C (kyselina askorbová), 3 - Extrakt viniča hroznorodého (Vitis vinifera), 4 - Chlorella (oligoproteíny a glykoproteíny), 5 - Vitamín B5 (Pantotenát vápenatý), 6 - Biotín