Kód produktu : 237712

STADA Lunestil cps mod 1x30 ks

Výživový doplnok s obsahom melatonínu 1 mg, vitamínu B6, levanduľového oleja a mučenky pleťovej

Strážny pes
Produkt je nedostupný. Nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.
Podobné produkty

Popis

Výživový doplnok s obsahom melatonínu 1 mg, vitamínu B6, levanduľového oleja a mučenky pleťovej. 

• Melatonín prispieva ku skráteniu času zaspávania.  

V duo kapsule (jedna kapsula v druhej) sú skombinované štyri zložky. Tento doplnok nie je návykový a po prebudení nespôsobuje ospalosť. Nedostatočný spánok môže mať viacero príčin, ako je prechodný stres, nedostatočná spánková hygiena, zmeny životného štýlu alebo emocionálne zmeny.  

ZLOŽKY:
Stužený slnečnicový olej (Helianthus annuus), extrakt z mučenky pleťovej (Passiflora incarnata L.); rybia želatína, olej z levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia Mill.), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; pyridoxínium-chlorid (vitamín B6); želírujúca látka: guma gellan; farbivo: meďnatý komplex chlorofylínov, melatonín.

Informácia od dodávateľa

Duo kapsuly obsahujú melatonín, ktorý prispieva ku skráteniu času zaspávania, vitamín B6, ako aj levanduľový olej, ktorý podporuje zaspávanie a mučenku pleťovú, ktoré podporujú dobrý a zdravý spánok.
LUNESTIL® vo svojej revolučnej duo kapsule (jedna kapsula v druhej) skombinoval štyri zložky. Tento doplnok nie je návykový a po prebudení nespôsobuje ospalosť. Nedostatočný spánok môže mať viacero príčin, ako je prechodný stres, nedostatočná spánková hygiena, zmeny životného štýlu alebo emocionálne zmeny. Stres a napätie spôsobujú, že ste neustále bdelí. Keď ste v napätí, veľmi ťažko dosiahnete zdravý nočný spánok. Ak máte pravidelne zlý spánok, pravdepodobne skončíte v začarovanom kruhu. Počas dňa sa nedokážete koncentrovať a máte slabšiu výkonnosť a následkom toho sa nad tým trápite po celú noc.

So svojimi 4 zložkami v unikátnej duo kapsule (DRcaps®) s oneskoreným uvoľňovaním LUNESTIL® poskytuje:
• Odpočinok a uvoľnenie pred spánkom
• Jednoduchšie zaspávanie
• Kvalitný nočný spánok
Odteraz sa zobúdzajte svieži a odpočinutí po kvalitnom spánku.
LUNESTIL® nie je návykový a po prebudení nespôsobuje ospalosť.

ZLOŽENIE A SPÔSOB ÚČINKU:
LUNESTIL® obsahuje tieto zložky
• Esenciálny levanduľový olej (levanduľa úzkolistá, Lavandula angustifolia Mill. 80 mg)
Levanduľa (Lavandula angustifolia Mill.) sa už po stáročia používa ako liečivá bylina na uvoľnenie. Pripisujú sa jej uvoľňujúce účinky a prispieva k dobrému nočnému spánku. Olej sa získava destiláciou parou z jej listov. Pri vývoji doplnku LUNESTIL® sme si zvolili levanduľu úzkolistú 80 mg na uvoľnenie pred spánkom a pomoc pri zaspávaní.
• Mučenka pleťová (Passiflora incarnata L. 200 mg)
Mučenka má svoj pôvod v teplejších častiach Severnej a Južnej Ameriky, kde ju domorodé obyvateľstvo používa na upokojenie. Mučenka sa používa v západnom svete na dosiahnutie dobrej kvality spánku a bola dostatočne vedecky preskúmaná. Do vnútornej kapsuly doplnku LUNESTIL® sme zvolili 200 mg mučenky pleťovej, ktorá zaistí dobrý a zdravý nočný spánok.
• Melatonín 1 mg
Naše telo má v sebe zabudované vnútorné hodiny, ktoré regulujú našu prirodzenú bdelosť a cyklus spánku. Tieto vnútorné hodiny regulujú, koľko melatonínu tvorí naše telo. Hladina melatonínu stúpa k večeru a vysoká hladina zotrváva väčšiu časť noci. Hladiny melatonínu poklesnú v skorých ranných hodinách.
• Vitamín B6 2 mg
Vďaka extra pridaniu vitamínu B6 LUNESTIL® prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a pomáha vám zobudiť sa svieži po dobrom nočnom spánku.
Toto jedinečné zloženie 4 v 1 prispieva k zdravému a kvalitnému spánku a nie je návykové a po prebudení nespôsobuje ospalosť.

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA:
Jedinečná inovácia doplnku LUNESTIL® nespočíva iba v unikátnej kombinácii týchto zložiek, ale aj v spôsobe uvoľňovania, ktorý bol rozsiahlo skúmaný a optimalizovaný.
Vonkajšia kapsula LUNESTIL® obsahuje 80 mg levandule úzkolistej, takže sa uvoľňuje ako prvá a po prehltnutí sa vstrebáva. Jej uvoľňujúci a upokojujúci účinok vás optimálne pripraví na dobrý nočný spánok.
Vnútorná kapsula LUNESTIL® s technológiou oneskoreného uvoľňovania postupne uvoľňuje zložky do vášho tela približne 1 hodinu po požití, takže účinok doplnku LUNESTIL® môže byť úplný až po zaspatí. Vnútorná kapsula obsahuje mučenku pleťovú, melatonín a vitamín B6.

ODPORÚČAME

Imunoglukan P4H 1x250 ml

Výživový doplnok pre dlhodobé užívanie - obsahuje...
12.39 € 16.69 €

PROFIZYM PLUS CPS 180

Výživový doplnok obsahujúci vyvážený komplex synergicky pôsobiacich...
69.99 € 101.37 €

Lipoxal UltraFit tbl 1x180 ks

Výživový doplnok s obsahom zeleného čaju, teínu,...
35.99 € 53.12 €

BEBA COMFORT 2 HMO 800G 6ks

Nestlé BEBA COMFORT 2 HM-O, je instantná mliečna...
99.99 € 125.40 €

HiPP 2 BIO Combiotik 700g 6ks

Následná mliečna dojčenská výživa HiPP 2 BIO Combiotik,...
97.99 € 118.80 €

ENZYCOL DNA* cps 100+40 zadarmo (140 ks)

Výživový doplnok, prípravok s patentovaným komplexom CleanUP...
19.30 € 27.82 €

DAOSiN tbl 1x60 ks

Výživový doplnok obsahuje proteínový extrakt z bravčových...
35.90 € 57.29 €