Kód produktu : 238660

TEREZIA BYSTROZRAK cps 1x60 ks

Výživový doplnok s obsahom očianky, nechtíka lekárskeho,extraktu šafranu siateho, čučoriedky, kurkumy a tekvicových semienok

Skladom - dodávame do 48 hodín

19.19 €
Odporúčaná cena: 21.11 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok s obsahom očianky, nechtíka lekárskeho, extraktu šafranu siateho, čučoriedky, kurkumy a tekvicových semienok. Vhodné pre celiatikov.

  • Zinok prispieva k udržaniu normálneho zraku.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje 530 mg zmesi [tekvicové semienka mleté (Cucurbita pepo) – zdroj zinka, nechtík lekársky (Calendula officinalis) extrakt kvetu 110 mg, očianka lekárska (Euphrasia officinalis) extrakt, brusnica čučoriedková (Vaccinium myrtillus) extrakt 70 mg, šafran siaty (Crocus sativus) extrakt (krocíny 3%), kurkuma dlhá (Curcuma longa) 10 mg].
Obal kapsuly: želatína.

Informácia od dodávateľa

Charakteristika:
Prírodný výživový doplnok pre vaše oči obsahuje očianku a nechtík lekársky, dobre známy svojimi blahodarnými vlastnosťami, zároveň je prírodným zdrojom luteínu – žltooranžového farbiva, ktoré sa koncentruje v sietnici oka. Vysoko cenný extrakt šafranu siateho je zdrojom krocínov (3 %), karotenoidov s rýchlym vstrebávaním do
organizmu. Farebnosť karotenoidov predurčuje schopnosť pohlcovať modré svetlo. Čučoriedka podporuje správnu funkciu očnej sietnice a videnia, podporuje prietok krvi do oka mikrocirkuláciou vlásočnicami. Ako zdroj antioxidantov, zhodne s kurkumou, predstavuje prirodzenú obranu proti voľným radikálom, ktoré vznikajú aj pôsobením modrej časti viditeľného svetla. Zinok z tekvicových semienok prispieva k udržaniu normálneho zraku.