Kód produktu : 237883

3M FUTURO 4037 COMFORT FIT Bandáž univerzálna, na členok, 1x1 ks

Univerzálna bandáž na členok

Skladom - dodávame do 48 hodín

20,88 €
Odporúčaná cena: 22,97 €

Popis

Univerzálna bandáž na členok.
Stredná podpora a nastaviteľná kompresia pre slabé, boľavé alebo zranené členky. Navrhnuté pre celodenné a každodenné pohodlie a podporu. Jednoduchý, nasaditeľný dizajn.

  • Poskytuje pohodlie a podporu na členok.
  • Skvelé pre každodenné aktivity.
  • Bandáž poskytuje miernu podporu a prispôsobiteľnú kompresiu pre stuhnuté, slabé alebo zranené členky.
  • Navrhnuté na každodenné nosenie, ktoré bude pohodlné vďaka najpriedušnejšiemu materiálu, mäkkej vnútornej podšívke a štvorsmernej strečovej vrstve, ktorá obopína členok a umožňuje plný rozsah pohybu.
  • Tri nastaviteľné remienky umožňujú prispôsobenie tvaru a kompresiu, aby sa ortéza udržala na správnom mieste na nohe.
  • Spoľahlivá pri práci, alebo pre spevnnenie členka pri športe.

Informácia od dodávateľa

Bandáž na členok FUTURO™ Comfort Fit poskytuje pohodlie a spoľahlivosť na každom kroku. Skvelé pre každodenné aktivity, naša bandáž poskytuje miernu podporu a prispôsobiteľnú kompresiu pre stuhnuté, slabé alebo zranené členky. Navrhnuté na každodenné nosenie, ktoré bude pre vás pohodlné vďaka nášmu najpriedušnejšiemu materiálu, mäkkej vnútornej podšívke a štvorsmernej strečovej vrstve, ktorá obopína členok a umožňuje plný rozsah pohybu. Tri nastaviteľné remienky umožňujú prispôsobenie tvaru a kompresiu, aby sa ortéza udržala na správnom mieste na nohe. Či už pracujete, vybavujete rôzne veci, venčíte psa alebo chcete spevniť členok po zranení pri športe, spoľahnite sa na túto bandáž na členok FUTURO™ Comfort Fit, ktorá vám poskytne pohodlie aj počas vašich najaktívnejších dní.

Výrobca