REPAREX Šampón proti lupinám so saponínmi 1x200 ml | Vitalmix.sk

Kód produktu : 221338

REPAREX Šampón proti lupinám so saponínmi 1x200 ml

Šampón na starostlivosť o vlasy od korienkov až po končeky

Skladom - dodávame do 48 hodín

9,45 €
Odporúčaná cena: 10,40 €

Popis

Šampón na starostlivosť o vlasy od korienkov až po končeky.
Obsahuje kombináciu účinných látok: MSM (metylsulfonylmetán), olivový olej, kokosový olej, keratín, kofeín, saponíny z rastliny Yucca schidigera. Saponíny majú čistiace schopnosti a pomáhajú odstraňovať nečistoty z vlasov a vlasovej pokožky.

Informácia od dodávateľa

Starostlivosť o vlasy od korienkov až po končeky. Obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok, ktoré pomáhajú redukovať lupiny. MSM (metylsulfonylmetán) je zdrojom biologicky dostupnej síry, zlepšuje stav vlasovej pokožky a vlasov, pomáha pri odstraňovaní lupín.
Olivový olej je bohatý na vitamíny A, B, D a E, čo sú vitamíny, ktoré dokážu pri vonkajšom použití stimulovať vlasové korienky.
Kokosový olej je výnimočný tým, že dokáže preniknúť do vlasov a vyživuje ich smerom zvnútra von.
Keratín je stavebným proteínom, posilňuje vlasy, zlepšuje ich štruktúru, pomáha odolávať vonkajším vplyvom a strate vlhkosti, vypĺňa trhliny vo vlasovom vlákne, aby bol vlas poddajnejší, lesklejší a ľahšie sa upravoval.
Kofeín má schopnosť preniknúť cez pokožku hlavy až k vlasovému folikulu, stimulovať jeho činnosť a tým predlžuje jeho životnosť. Týmto zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov.
Saponíny z rastliny Yucca schidigera majú čistiace schopnosti a pomáhajú odstraňovať nečistoty z vlasov a vlasovej pokožky.