X

Kód produktu : 237626

AKCIA -33%

INOFOLIC COMBI 60 gel.cps VÝHODNÉ DVOJBALENIE /2mes

Výživový doplnok stravy v prípade zvýšenej potreby myo-inozitolu, d-chiro-inozitolu a kyseliny listovej, alebo v prípade ich nedostatku v organizme.

Doprava zdarma

Skladom - dodávame do 48 hodín

58,90 € 87,12 €

Popis


Popis Exeltis Inofolic Combi
Výživový doplnok stravy v prípade zvýšenej potreby myo-inozitolu, d-chiro-inozitolu a kyseliny listovej, alebo v prípade ich nedostatku v organizme. Kyselina listová prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Svojim zložením môže ovplyvňovať metabolické a hormonálne parametre zvlášť u žien s vyšším BMI

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Skladujte na chladnom, suchom mieste, chráňte pred svetlom. Na peroálne použitie. Nevhodné pre osoby alergické na sóju.
Zloženie Exeltis Inofolic Combi
Myo-inozitol, Sójový olej, Jedlá želatína, Sójový lecitín, Estery polyglycerolu s mastnými kyselinami, Glycerol, Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, Mono a diglyceridy mastných kyselín, D-chiro-inozitol, Kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), Oxid železitý.
Forma Exeltis Inofolic Combi: 60 cps
EAN Exeltis Inofolic Combi: 8588004780354
Upozornenie: Exeltis Inofolic Combi je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!