ALAVIS MAXIMA TimeLock cps 1x60 ks | Vitalmix.sk

Kód produktu : 221882

ALAVIS MAXIMA TimeLock cps 1x60 ks

Výživový doplnok obsahuje zmes aminokyselín (L-citrulín, L-arginín), extrakty rastlín (extrakt z plodov citrónovníka pomarančového - Citrus sinensis L

Momentálne nedostupné

Popis

Výživový doplnok obsahuje zmes aminokyselín (L-citrulín, L-arginín), extrakty rastlín (extrakt z plodov citrónovníka pomarančového - Citrus sinensis L., bioflavonoidy štandardizované na min. 65 % hesperidínu a sušenú šťavu z plodov granátovníka púnskeho - Punica granatum L.), extrakt z plodov kotvičníka zemného (Tribulus terrestris L., štandardizovaného na min. 50 % protodioscínu) a D-ribózu.

Informácia od dodávateľa

ALAVIS™ MAXIMA TimeLock je kombinovaný výživový doplnok obsahujúci jedinečnú zmes aminokyselín (L-citrulín, L-arginín), značkovú zmes Actiful® (extrakt z plodov citrónovníka pomarančového - Citrus sinensis L., bioflavonoidy štandardizované na min. 65 % hesperidínu a sušenú šťavu z plodov granátovníka púnskeho - Punica granatum L.), extrakt z plodov kotvičníka zemného (Tribulus terrestris L., štandardizovaného na min. 50 % protodioscínu) a D-ribózu pre aktívny životný štýl.

Obsah zložiek v 1 kapsule (0,799 g): L-citrulín 250 mg, Actiful® [zmes extraktu z plodov citrónovníka pomarančového (Citrus sinensis L.) (12:1), bioflavonoidy - štandardizované na min. 65 % hesperidínu a sušenej šťavy z plodov granátových jabĺk - granátovníka púnskeho (Punica granatum L.), nosič - maltodextrín] 150 mg, D-ribóza 100 mg, L-arginín 75 mg, protihrudkujúca látka - fosforečnan vápenatý, extrakt z plodov kotvičníka zemného (Tribulus terrestris L.) (štandardizovaný na obsah protodioscínu min. 50 %, nosič – maltodextrín) 25 mg, protihrudkujúce látky - stearan horečnatý, mastenec. Kapsula K-CAPS® je zložená z hydroxypropylmetylcelulózy a farbiva - oxid titaničitý.