Kód produktu : 238434

Neocide umývací gél 1x500 ml

Tekutý umývací prípravok vhodný na umývanie celého tela vrátane vlasovej pokožky a na vonkajšiu intímnu hygienu

Skladom - dodávame do 48 hodín

11.30 €
Odporúčaná cena: 12.43 €
Strážny pes

Popis

Tekutý umývací prípravok vhodný na umývanie celého tela vrátane vlasovej pokožky a na vonkajšiu intímnu hygienu. Neobsahuje penidlá, mydlo ani farbivá, a preto je vhodný aj na citlivú pokožku. Môžu ho používať taktiež tehotné, dojčiace ženy, novorodenci a seniori.

Účinnou zložkou je antimikrobiálna látka Octenidine. Je šetrná, má veľmi dobrú znášanlivosť a širokospektrálne pôsobenie. Umývací gél ďalej obsahuje olej z jadier mandľovníka obyčajného, zásobuje pokožku esenciálnymi mastnými kyselinami a veľmi dobre preniká do pokožky.
Prípravok obsahuje parfum, ktorý bol vyvinutý špeciálne na hypoalergénne kozmetické prípravky a je taktiež vhodný na citlivú pokožku. Má jemnú, sviežu kvetinovú vôňou s tónmi zeleného čaju a čaju maté.

Informácia od dodávateľa

Neocide je tekutý umývací prípravok vhodný na umývanie celého tela vrátane vlasovej pokožky a na vonkajšiu intímnu hygien. Neobsahuje penidlá, mydlo ani farbivá, a preto je vhodný na mimoriadne citlivú pokožku. Môžu ho používať taktiež tehotné, dojčiace ženy, novorodenci a seniori.
Účinnou zložkou je moderná antimikrobiálna látka Octenidine. Jej prednosťou je šetrnosť, veľmi dobrá znášanlivosť a širokospektrálne pôsobenie. Octenidine reguluje množenie mikróbov na pokožke.
Neocide umývací gél ďalej obsahuje olej z jadier mandľovníka obyčajného, ktorý patrí medzi najkvalitnejšie oleje v kozmetickom priemysle, zásobuje pokožku esenciálnymi mastnými kyselinami a veľmi dobré preniká do pokožky.
Prípravok obsahuje parfum, ktorý bol vyvinutý špeciálne na hypoalergénne kozmetické prípravky a je taktiež vhodný na citlivú pokožku. Vyznačuje sa jemnou, sviežou kvetinovou vôňou s tónmi zeleného čaju a čaju maté.

Naneste na navlhčenú pokožku, rozotrite, nechajte pôsobiť 1-2 minúty a opláchnite.
V prípade umývania vlasovej pokožky použite ako bežný šampón, nechajte pôsobiť niekoľko minút a dôkladne opláchnite.

Výrobca