Kód produktu : 234277

NFco. Zubná niť Friendly Floss voskovaná s bambusom a aktívnym uhlím, príchuť mäta 1x1 ks

Zubná niť (25 m)s bambusom, aktívnym uhlím a s prírodnou mätovou príchuťou

Skladom - dodávame do 48 hodín

4,32 €
Odporúčaná cena: 4,75 €

Popis

Zubná niť (25 m) s bambusom, aktívnym uhlím a s prírodnou mätovou príchuťou. Je potiahnutá rastlinným voskom, takže ľahko prenikne medzi zuby.
Používanie zubnej nite pomáha odstrániť z medzizubného priestoru baktérie, povlak i zvyšky jedla a tiež znižuje riziko zubného kazu, ochorenia ďasien a zápachu z úst. Spolu s pravidelným čistením zubov je zubná niť kľúčom k zdravému chrupu a celej ústnej dutiny.

  • Bez škodlivých chemikálií. Bez chemických látok typu PFAS alebo teflónu.
  • Nemá plastový obal, takže neprodukuje žiaden zbytočný odpad.
  • Vegánske.

Informácia od dodávateľa

NFco. Friendly Floss - zubná niť dopĺňa našu ponuku biologicky rozložiteľných zubných kefiek.
Predstavujeme vám novú zubnú niť NFco. Friendly Floss s bambusom, aktívnym uhlím a s prírodnou mätovou príchuťou. Je potiahnutá rastlinným voskom Candelilla, takže ľahko prenikne medzi zuby. Zvládne všetko na čo ste zvyknutí pri klasickej zubnej niti, s tým rozdielom, že sa obíde bez škodlivých chemikálií, nemá plastový obal, takže neprodukuje žiaden zbytočný odpad.
Používanie zubnej nite vám pomôže odstrániť z medzizubného priestoru baktérie, povlak i zvyšky jedla a tiež znižuje riziko zubného kazu, ochorenia ďasien a zápachu z úst. Spolu s pravidelným čistením zubov je zubná niť kľúčom k zdravému chrupu a celej ústnej dutiny.
Každé balenie obsahuje:
25m recyklovateľnej zubnej nite
Bez škodlivých chemikálií. Bez chemických látok typu PFAS alebo teflónu. Na jednoduché čistenie medzizubného priestoru. Šetrné nielen k zubom, ale aj planéte. 100% vegánske.